Möt vårt team

Expertis med hjärta och passion!

Det är vi som hjälper dig

Caroline Wikström

Byråchef & Digital marknadsförare
Kontakt: caroline@boxof.se

Lisa Palola

Digital marknadsförare
Kontakt: lisa@boxof.se

Anton Lundqvist

Digital marknadsförare / SEO-specialist
Kontakt: anton@boxof.se

Christer Rispling

Art Director
Kontakt: christer@boxof.se

Carola Eklund

Design & produktion
Kontakt: carola@boxof.se

Robert Johansson

Design, produktion & IT
Kontakt: robert@boxof.se

Frida Heldemar

Kommunikatör
Kontakt: frida@boxof.se

Magnus Eriksson

Medierådgivare
Kontakt: magnus@boxof.se

Daniel Bjernedal

Medierådgivare
Kontakt: daniel@boxof.se

Susanne Lundh

Medierådgivare
Kontakt: susanne@boxof.se

Jonna af Petersens

Medierådgivare
Kontakt: jonna@boxof.se

Jessicka Prenker

Medierådgivare
Kontakt: jessicka@boxof.se

Mathias Såhlin

Medierådgivare
Kontakt: mathias@boxof.se

Peter Alexandersson

VD
Kontakt: peter@boxof.se

Chico "snarkis"

Byråhunden
Kontakt: säg bara voff!

Kontakt

hej@boxof.se
Sjöhagsvägen 6
721 32 Västerås